FANDOM


Bramy to przejścia umożliwiające przejście do gąszczu. W przypadku Odmieńców nie jest trudne. Wystarczy znaleźć przedmiot który posłuży za bramę (drzwi, lustro, przestrzeń między kolumnami). Następnie wydać punkt blasku i uczynić dowolny gest zapowiadający chęć wejścia (pukanie, prośba o wpuszczenie, uderzenie kołatką). Brama jest otwarta na krótko, lecz każdy może przez nią przejść.

Zwykły śmiertelnik (lub inna istota nadnaturalna) chcący wejść do gąszczu to trudniejsza sprawa. Może on wejść za jakimś Odmieńcem, lub prawdziwym Fae, bo bramy są otwarte przez pewien czas. Może też odnaleźć coś co służyło za bramę i użyć klucza który ją otworzy. Kluczem może być hasło, przedmiot, czynność, lub pojawienie się o odpowiednim czasie. Innym sposobem na wejście jest skaza. Każda osoba która uzyska punkt siły woli dzięki swojej skazie, stojąc niedaleko bramy, ma szansę na jej samoczynne otwarcie. Odmieńcy również mogą korzystać z klucza i skazy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki