FANDOM


Echa to moce jakimi obdarzone są podrzutki. Często nie zdają sobie sprawy z ich posiadania i aktywują je w sytuacjach kryzysowych. Podstawowym echem posiadanym przez wszystkie podrzutki, jest postrzeganie świata tak jak faerie. Oznacza to, że widzą oni oblicze odmieńców. Inne echa są nastawione raczej defensywnie. Umożliwiają np. Wchłanianie cieni w celu regeneracji zdrowia, działanie w tym samym czasie co przeciwnik jeśli rzut na inicjatywę był niepomyślny, czy tworzenie wokół siebie strefy w której nie działają żadne kontrakty. Echem którego Odmieńcy najbardziej się obawiają, jest moc wezwania Fae przez którego podrzutek został stworzony. Podrzutek może nie posiadać żadnego echa (prócz postrzegania przez maskę), lub mieć ich naprawdę wiele. Nigdy nie wiadomo jednak czego się po nim spodziewać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki