FANDOM


Goblińskie targi to czarne rynki społeczności Odmieńców, o zmiennym położeniu. Można dostać się do nich poprzez bramy, które otwierają się jedynie dzięki kluczom. Na goblińskim targu handlują oczywiście Gobliny i tylko Gobliny. Odmieńcy próbujący tam barteru z innymi Odmieńcami, mogą liczyć na przykre konsekwencje. Na goblińskim targu można znaleźć wszelkie niezwykłe przedmioty. Goblińskie owoce, fanty i drobiazgi, goblińskie kontrakty, usługi, umiejętności do nabycia, fiolki snów, a nawet niewolników. Cena za nie jest jednak równie niezwykła. Goblin może w zamian zażądać np. Pukla włosów (może być użyty do magii sympatycznej), szczęśliwego wspomnienia które jest odbierane na zawsze, przysługi, przysięgi czy innego niezwykłego przedmiotu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki