FANDOM


LogoCovenantInvictus

Symbol Invictusa

W grze Wampir: Requiem, Invictus (łac. niezwyciężony) jest jednym z pięciu wampirzych zgromadzeń. Członkowie Invictusa twierdzą, iż jest w istocie najstarszym z nich, a jego początki sięgają czasów starożytnego Rzymu i upadku Camarilli.

Wampiry należące do Invictusa skupiają się na gromadzeniu wpływów i zdobywaniu władzy, która jest dla nich wartością samą w sobie.

Hierarchia Edytuj

Invictus charakteryzuje się skomplikowaną hierarchią, podobną do tej panującej w epoce feudalnej w Europie. Miejsce wampira w owej hierarchii określają posiadane przezeń tytuły i stanowiska, zdobywane często dzięki intrygom i machinacjom politycznym.

Na czele struktur stronnictwa w każdym mieście stoi Wewnętrzny Krąg, złożony z najwyżej stojących w hierarchii wampirów (Markizów oraz Diuków) a także innych zasłużonych członków Invictusa. Jego liczebność zwykle nie przekracza kilku osób.

Linie krwi Edytuj

Poniżej znajduje się lista napowszechniejszych wśród członków Invictusa linii krwi:

Zobacz też Edytuj

Linki zewnętrzne Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki