FANDOM


Ogry (ang. Ogres) są jednym z sześciu pozorów. Grupa ta cechuje się niebagatelnym wzrostem i siłą. Ciąży też na nim stereotyp idiotów. Do przedstawicieli tego pozoru należy wymienić Olbrzymy, Trolle, Yeti, Cyklopy i Tytanów. Ogry słyną również ze swojego okrucieństwa. Niektórzy gustują nawet w ludzkim mięsie. Wielu z nich było w Arkadii maltretowanych przez swoich panów, co przeniosło się na ich zachowanie. Szlachcie służyli oczywiście jako fizyczni robotnicy. Z powodu swojej siły byli zamykani w klatkach lub bezpośrednio przypięci łańcuchami do stanowiska pracy. Po ucieczce z Faerie pracują często w podobnych środowiskach jakie im przydzielili Prawdziwi Fae. Nosiwoda jako ratownik wodny, Strażnik jako ochroniarz. Akceptują to co się z nimi stało i kim są. Dzięki temu potrafią wykorzystać swoje zdolności tak jak chcą.

Kontraktem tego pozoru jest Kontrakt Głazu.

To jest tylko zalążek artykułu. Jeśli potrafisz, rozbuduj go.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki