FANDOM


Zmowa (ang. Compact) to ugrupowanie łowców składające się z wielu komórek. Z tego powodu liczebność łowców przynależących do zmów jest znacznie większa niż w przypadku pojedynczych komórek, waha się na ogół pomiędzy tuzinem a setkami w zależności od zmowy i jej charakteru. Praktycznie zawsze mają dostęp do większej ilości zasobów i środków, które na ogół są lepszej jakości i czasem do aktywów, takich jak kryjówki, pojazdy oraz specjalistycznego sprzętu, którym można się dzielić wewnątrz struktury zmowy. Ich skala działalności i zasięg geograficzny może obejmować od lokalnej dzielnicy, aż do całych miast, przy czym największe spośród zmów obejmują całe regiony.

Przykłady 'zmów':

The Ashwood Abbey - Wedle tradycji 'Hellfire Club', członkowie Abbey pragną doświadczyć wszystkiego co życie jak i niezycie ma do zaoferowania - w tym i nadnaturalne.
The Long Night
(pol "Długa Noc") - Chrześcijańskie ugrupowanie, które próbuje sprowadzić Armageddon walcząc z siłami zła.
Loyalists of Thule -
Okultyści szukający wiedzy o nadnaturalnym w miejscach, do których niewielu innych odważyło by się wkroczyć.
Network 0
- Zmowa, która próbuje nagłośnić istnienie potworów poprzez radio, telewizję i internet.
Null Mysteriis -
Naukowi badacze nadnaturalnego.
The Union
(pol "Związek") - Łowcy klasy robotniczej, których dziedzictwo wywodzi się jeszcze z czasów ruchów robotniczych XX wieku.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki